Biz Kimiz ?

Biz, sosyal medya yönetimi, reklamcılık, web tasarımı ve prodüksiyon hizmetlerinde uzmanlaşmış yaratıcı bir medya şirketiyiz. Restoranlardan kafelere, otellerden etkinlik mekanlarına kadar geniş bir müşteri yelpazesine hitap ediyoruz. Amacımız, müşterilerimizin markalarını en iyi şekilde tanıtmalarına ve hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Profesyonel ekibimizle, her projede kaliteli, yenilikçi ve etkili çözümler sunuyoruz. Sizinle çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Nerede, Ne Zaman ?

Mey medya markası, 2020 yılından beri İzmir’de faaliyet göstermektedir. Daha sonra 2024 yılında Eskişehir’de de faaliyetlerine başlamıştır. Şimdiye kadar birçok markayla hem sosyal medya hem de tasarım konularında iş birlikleri yapmıştır. Prodüksiyon, basılı hizmetler, grafik tasarım, markalaştırma ve sosyal medya yönetimi gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

EKİBİMİZ HAKKINDA

Yaratıcı, dinamik ve deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Projelerinizin en iyi şekilde hayata geçmesi için çalışıyor. Fotoğrafçılarımız, videographerlarımız, sosyal medya stratejistlerimiz ve web tasarımcılarımız, markanızı zirveye taşımak için buradalar. Tutkumuz, sizin başarınız. İşte bu yüzden her projeye yenilikçi fikirler ve yüksek kaliteli çözümlerle yaklaşıyoruz.

_OLI7966

Mina GÜLCÜ

Founder

TANIŞALIM !

Markanız için hangi hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bize mesaj gönderin. Sizler için marka analizi yaptıktan sonra hizmet ve bütçe sunumu oluşturalım.

MÜŞTERİLERİMİZ

Müşterilerimiz ile uzun zamanadır pek çok proje yaptık. Her geçen gün artarak devam ediyor. Sizde bize katılarak profesyonel hizmet almaya başlayın. Bazı partnerlerimiz…