REKLAM VE PAZARLAMA

Nasıl Çalışıyoruz ?

Google reklamlarında bütçe sorununuz olmasa da, üst sıraya çıkmak sizler için yeterli olmayacaktır. Üst sıralarda yer almakla birlikte doğru müşteriye, doğru WEB sayfası ile ulaşmanız gerekmektedir. WEB ve Dönüşüm Optimizasyonu alanındaki uzmanlığımızla birlikte talebiniz doğrultusunda açılış sayfalarınıza optimizasyon sağlıyoruz. WEB sitesinde en çok zaman geçirilen alanlar, tıklanan bağlantılar ve müşterilerinizin göz teması kurduğu noktalar Tag Manager ve Nöro Pazarlama ile takibimiz altında. Düzenli aralıklarla A|B testi yapıp, en optimal fayda sağlayacak açılış sayfaları ile satışlarınızı ve aramalarınızı arttırıyoruz.

1

ADS

ADS, markanızı doğru kitleye ulaştırarak görünürlüğünüzü artırır, potansiyel müşterileri çeker ve satışları yükseltir. Etkili reklam kampanyaları ile rekabette öne çıkmanızı sağlar.

2

SEO

SEO, web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlar, organik trafiği artırır ve hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırır. Doğru SEO stratejileri ile markanızın görünürlüğünü ve itibarını güçlendirin.

3

Google AdWords

Google AdWords, doğru kitleye hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Reklamlarınızı optimize ederek, bütçenizi verimli kullanır ve satışlarınızı artırır. Hedeflenmiş kampanyalarla rekabette öne çıkın.

Hedef Kitle

Reklam verirken, hedef kitleyi belirleme sürecinde kapsamlı analizler yapıyoruz ve doğru segmentlere odaklanarak kampanyanın etkisini artırıyoruz.

Bütçe Yönetimi

Bütçeyi dengede tutma stratejimizle, reklam harcamalarını kontrol altında tutuyor ve müşterilerimizin maksimum getiri elde etmesini sağlıyoruz.

İçerik Kalitesi

Etkileyici ve ilgi çekici içerikler oluşturarak, markaların hedef kitlesini etkilemeyi ve dönüşümleri artırmayı hedefliyoruz.

Analiz ve Optimizasyon

Sürekli olarak kampanya performansını izleyip, verileri analiz ederek ve optimize ederek reklam stratejilerimizi geliştiriyoruz ve müşterilerimizin başarılarını maksimize ediyoruz.